Zjeżdżalnia

Plac zabaw w ogrodzie to marzenie każdego dziecka. Podstawowym elementem takiego dziecięcego małpiego gaju jest zjeżdżalnia. Decyzja o zakupie ślizgawki na pewno wywoła uśmiech na twarzy dziecka, a nam pomoże wrócić pamięcią do czasów młodzieńczych. W sprzedaży dostępne są różne warianty zjeżdżalni. Poniżej przedstawiamy standardowy ślizg oraz kompleksowo wyposażone place zabaw ze zjeżdżalnią.

Zjeżdżalnia z drabinką

Bardzo popularnym i jednocześnie najprostszym rodzajem zjeżdżalni jest ślizg wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Standardowa konstrukcja zjeżdżalni powoduje, że może być ona użytkowana zarówno w ogrodzie, jak i w domu. Sklep Nicodziennegadzety.pl posiada w swoim asortymencie zjeżdżalnie ogrodowe o wysokości 85 cm i długości zjazdu wynoszącej 90 cm. Są idealne dla dzieci, które ukończyły 18 miesięcy. Sprawią dużo frajdy zarówno młodszemu, jak i starszemu rodzeństwu.

Warto podkreślić, że oferowane przez sklep zjeżdżalnie są stabilne i bezpieczne. Posiadają pas zabezpieczający, schodki oraz uchwyty. Materiały, z których je wykonano są odporne na działanie czynników atmosferycznych. Ślizgi szybką schną po deszczu i nie tracą kolorów pod wpływem słońca. Jeśli mowa o kolorystyce, to do wyboru są:

  • zjeżdżalnia niebiesko-żółta,
  • zjeżdżalnia czerwono-żółta,
  • zjeżdżalnia zielono-czerwona,
  • zjeżdżalnia różowo-fioletowa,
  • zjeżdżalnia fioletowo-zielona,
  • zjeżdżalnia granatowo-zielona.

Bez problemu można zatem zakupić ślizgawkę w typowo dziewczęcych lub chłopięcych barwach, jak i taką, której kolory są uniwersalne. Zjeżdżalnia z całą pewnością zapewni wszystkim dzieciom wiele godzin zabawy oraz zdrowego ruchu na świeżym powietrzu.

Zestaw ogrodowy ze zjeżdżalnią

Katalog produktów sklepu Niecodziennegadzety.pl zawiera również bardziej rozbudowane place zabaw, które posiadają w swoim wyposażeniu zjeżdżalnię i inne dziecięce atrakcje. Godny uwagi jest zestaw ogrodowy LEW. W jego skład wchodzą: zjeżdżalnia, huśtawka, kosz do gry w koszykówkę. Siedzisko huśtawki zawieszone jest na hakach oraz wyposażone w wygodne oparcie i zdejmowane zabezpieczenie z przodu. Zestaw wykonany jest z wysokogatunkowego materiału HDPE. Poszczególne jego elementy pomalowano kolorami: niebieskim, czerwonym, żółtym i zielonym. W opcji jest także wersja: różowo-szara.

Dużym zainteresowaniem cieszy się również zestaw ogrodowy z domkiem. Jak sama nazwa wskazuje, głównym elementem zabawki jest domek, który posiada szereg dodatkowych akcesoriów, w tym: zjeżdżalnię oraz stolik z krzesełkami. Wszystkie elementy zestawu są elastyczne i odporne na uszkodzenia mechaniczne.

Dmuchany plac zabaw ze zjeżdżalnią

Najbardziej luksusowymi modelami zjeżdżalni ogrodowych są zabawki dmuchane. Dmuchany plac zabaw występuje w różnych wersjach tematycznych. W opcji są między innymi: plac zabaw przedstawiający zamek lub samochód Formuły 1. Każdy z produktów jest wytrzymały i jednocześnie miękki. Gwarantuje komfort zabawy i bezpieczeństwo. Rozstawienie dmuchańca trwa zaledwie kilka chwil. Zabawki wykonane są z dbałością o najmniejsze szczegóły, dlatego utrzymują powietrze nawet gdy pojawi się dziurka.

W zestawie z dmuchanym placem zabaw znajdują się: elektryczna dmuchawa, nylonowa torba przenośna, śledzie kotwiczące i zestaw naprawczy. W zależności od konkretnego modelu zabawki, na jej wyposażeniu oprócz zjeżdżalni mogą znaleźć się suchy lub mokry basen, ścianka do wspinaczki, trampolina.

[Głosów:1    Średnia:5/5]