Kokon niemowlęcy

Jako świeżo upieczony rodzic, na pewno chcesz spędzać ze swoim maleństwem jak najwięcej czasu i przy okazji zapewnić mu pozytywne wrażenia z poznawania świata w pierwszych miesiącach życia. Jednak priorytetem zawsze będzie komfort i bezpieczeństwo dziecka. Czy jednak oznacza to, że musisz zrezygnować z krótkiej podróży razem ze swoją pociechą albo spędzenia z nią czasu na świeżym powietrzu? Niekoniecznie. Wystarczy, że wyposażysz się w zestaw akcesoriów dziecięcych, wśród których znajduje się kokon niemowlęcy. Dowiedz się co to takiego i jak może pomóc rodzinie cieszyć się wspólnymi chwilami.

Kokon niemowlęcy – co to takiego?

Jeśli myślisz, że noworodek najbezpieczniejszy jest w swoim łóżeczku lub u twojego boku, z pewnością ucieszy cię, że kokon niemowlęcy jest w pewnym sensie takim mobilnym łóżeczkiem, które zawsze możesz trzymać przy sobie. Wyglądem przypomina nieco koszyczek, który otula malucha i niweluje ryzyko, że dziecko na przykład stoczy się z kanapy. Bez problemu możesz też taki kokon ułożyć na kocyku, kiedy razem z rodziną spędzacie czas na pikniku, albo spędzić pierwszą wspólną noc z dzieckiem bez obawy, że spadnie z łóżka. Jeśli wybierzesz odpowiedni model z atestem „Bezpieczne dla dziecka”, masz pewność, że maleństwu jest wygodnie i nie grozi mu wysypka lub podrażnienia.

Kokon niemowlęcy – jakie akcesoria zawiera zestaw?

Kokon niemowlęcy najlepiej kupować w zestawie z innymi niezbędnymi akcesoriami. Kołderka i wygodna poduszka w kształcie motylka zapewnią niemowlakowi komfortowe warunki, bez względu na to, czy właśnie leży w łóżku obok mamy, czy jedzie samochodem do dziadków. Kupując zestaw, w którym znajduje się kokon niemowlęcy z kołdrą i poduszką, masz pewność, że całość będzie dopasowana pod względem estetycznym. Odpada więc problem szukania kocyka pod kolor kokonu. Na stronie https://store.miminu.pl/pl/363-gniazdka-i-kokony-niemowlece znajdziesz zestawy, które udekorowane są ślicznymi wzorkami i pięknie wyglądają w dziecięcej sypialni. Niektóre komplety zawierają także materacyk, więc warto zwrócić na nie szczególną uwagę.

[Głosów:2    Średnia:3/5]