metody zagęszczania włosów

Jest to pytanie, które uznać możemy za jedno z najczęściej powtarzających się w komunikacji pomiędzy naszymi przedstawicielami a konsumentami, zarówno obecnymi jak i potencjalnymi. Doskonale to rozumiemy, bowiem wiemy że jedną z pierwszych myśli, które pojawiają się w głowie osoby pragnącej się poddać zabiegowi zagęszczania włosów jest: „Ile taka przyjemność może kosztować?”

Jak się okazuje, wszystko zależy od ilości pasm jakimi pragniemy wzbogacić naszą fryzurę naturalną oraz uzupełnić wszelkie zidentyfikowane braki, które sprawiają, że nie czujemy się komfortowo we własnej skórze.  Koszt zabiegu uzależniony jest także od metody aplikacji elementów uzupełniających na jaką się zdecydujemy. Bazując na obecnym cenniku poinformować możemy, że najtańszym z rozwiązań jest bez wątpienia aplikacja „na gorąco”, a więc tak zwana technika keratynowa. W przypadku jedynie niewielkich problemów spowodowanych nadmiernym przerzedzaniem się czy tez wypadaniem włosów mówimy o koszcie rzędu 600-800 złotych, natomiast za wizualne zwiększenie wizualności na obszarze całej głowy zapłacić będziemy musieli około dwóch i pół tysiąca złotych. Nieco droższa jest metoda uzupełniania włosów ringami, w przypadku której zarówno próg minimalny jak i maksymalny podnieść należy o około trzysta złotych. Najdroższym z tradycyjnych rozwiązań jest metoda kanapkowa, w przypadku której uzupełnienie estetycznych niedoskonałości na obszarze całej fryzury kosztować nas może nawet do czterech tysięcy złotych.

We wszystkich sytuacjach koszt jest jednakże w pełni uzasadniony, jako że podczas zabiegu wykorzystywane są wyłącznie najwyższej jakości pasemka o właściwościach hipoalergicznych, które to dodatkowo aplikowane są przez przeszkolonych profesjonalistów, których zadaniem jest zadbanie, aby całość systemu nie tylko nie obciążała nadmiernie fryzury, ale i prezentowała się naturalnie i atrakcyjnie. Wbrew pozorom, nie jest to zadanie łatwe, bowiem wymaga lat praktyki, wprawnego oka oraz dysponowania najwyższej jakości narzędziami. Te ostatnie nie pozostają bez znaczenia, bowiem to właśnie dzięki nim możliwe jest aplikowanie kolejnych pasemek do fryzury konsumenta przy jednoczesnej absolutnej pewności, że przeprowadzane zabiegi nie przyczynią się do uszkodzenia włosów naturalnych, jak również  – że nie będą powodowały dalszych problemów dermatologicznych czy dermotrychologicznych w sytuacji, gdy elementy uzupełniające noszone będą codziennie przez dłuższy okres czasu.

Z radością obserwujemy, że co roku liczba osób, która decyduje się na skorzystanie z naszych usług wzrasta, co pokazuje, że opracowany przez nas cennik jest optymalnie dostosowany do potrzeb oraz możliwości konsumentów pragnących powierzyć w ręce naszych ekspertów los swojego uczesania. Bardzo nas to cieszy i ze swojej strony pragniemy zapewnić, że nawet obecna trudna sytuacja na rynku oraz ogólnoświatowa pandemia nie skłonią nas ku podwyższaniu raz ustalonych cen wykonywania zabiegów. Na pierwszym miejscu jest dla nas zawsze zadowolenie klienta….a zaraz za nim – wysoka konkurencyjność cenowa zawartych w portfolio usług.

[Głosów:1    Średnia:5/5]