Eevi Ewa Klucze – śliczne ubranka dla niemowląt

Firma powstała w 1998 roku. Pod marką Ewa Klucze ten ceniony producent dostarczał produkty najwyższej jakości na rynek polski przez ponad 20 lat. Pracując nad stałym rozwojem marki starano się wsłuchiwać w oczekiwania i rady rodziców tworząc produkty skrojone dokładnie na ich potrzeby i gusta. Po wielu latach firma ugruntowała swoją pozycję jako tworząca dla konsumentów produkty trwałe, bezpieczne i atrakcyjne.

Gdzie tworzone są produkty firmy Eevi – Ewa Klucze?

Jak można się domyślić firma pochodzi z miejscowości Klucze mieszczącej się w województwie małopolskim, powiecie olkuskim.

Do kogo skierowane są produkty firmy?

Firma produkuje przede wszystkim odzież dla dzieci w wieku 0-3 lat. Największy fragment oferty stanowią ubranka dla maluszków (noworodków, niemowląt).

Firma oferując odzież dla dzieci duży nacisk kładzie na oryginalne wzory i kolekcje. Kolekcje skierowane do maluszków są unikalne i wyjątkowe. Styl w którym projektuje jest na tyle szeroki, że praktycznie każdy rodzic jest w stanie znaleźć coś dla swojego dziecka co od razu przypadnie mu do gustu. Zobaczyć można zarówno słodkie dziecięce nadruki jak i stylistykę bardziej stonowaną w słodycz. Większość kolekcji szyta jest w rozmiarach 50 – 104 jednakże firma przygotowała również propozycję, które docelowo trafiają wyłącznie do rodziców niemowląt – rozmiar 50-68. Jeśli zwrócić uwagę na kolorystykę to łatwo znaleźć w ofercie zarówno ubranka w tradycyjnym błękicie i różu jak i dużo bardziej odważne kolory. Większość kolekcji firmy składa się z elementów podstawowych typu:

pajac niemowlęcy

– bodziaki

– śpioszki

– kaftaniki

– półśpioszki

oraz z produktów odzieży wierzchniej jak bluzy czy spodenki. W ostatnim czasie firma poszerzyła ofertę o wysokiej jakości śpiworki oraz kocyki bambusowe cieszące się ogromną popularnością.

Ubranka szyte są zwykle z bawełny. W przypadku elementów odzieży, które mają zapewnić ciepło Ewa Klucze sięga po przytulny welur.

Jak już wyżej wspomniano nadruki są niezwykle zróżnicowane lecz przeważająca ilość przedstawia naturę i sympatyczne zwierzaki. Nadruki wykonywane są w pełni bezpiecznymi dla maluszków farbami.

Produkty Eevi znaleźć można w najlepszych sklepach stacjonarnych i internetowych. Wiele kolekcji znajdziemy u oficjalnego partnera firmy Eevi sklepu abc-bobasa.pl

[Głosów:2    Średnia:3/5]