Bajki z innej bajki

Dawno, dawno temu za siedmioma górami i rzekami… No tak, w ten sposób zwykle zaczynają się bajki i baśnie dla dzieci. Znajdziecie je w każdej księgarni do jakiej wstąpicie. Klasyki są bez wątpienia piękne i niosą ze sobą wiele uniwersalnych prawd. Z pewnością warto czytać je naszym dzieciakom. Jednak naszym zdaniem warto też czytać im inne opowieści. Bardziej współczesne, opowiadające historie o świecie w którym żyjemy obecnie. W którym żyją nasze dzieci, i który za jakiś czas będą same kształtować. Takie książki dla dzieci mamy w ofercie Spółdzielni Ogniwo.

Twoje dziecko dowie się z nich wiele, o sprawach, o których być może trudno jest otwarcie rozmawiać z najmłodszymi, a dzięki książce można je przedstawić w przystępny, zrozumiały dla dziecka sposób, dostosowany do jego wieku i możliwości. Jeśli bliskie są Ci kwestie takie jak prawa osób LGBT, tolerancja, równość, sprawiedliwość społeczna i tak dalej i chcesz by także Twoja pociecha mogła się o nich dowiadywać nie tylko od Ciebie, ale też z książek, które będziecie wspólnie czytać, to gwarantujemy, że w naszej ofercie znajdziecie coś dla siebie!

Jesteśmy przekonani, że nie ma tematów “zbyt poważnych” czy też “zbyt trudnych” by poruszać je z dzieciakami. Wszystko jest kwestią formy, doboru sposobu opowiedzenia o danej rzeczy. Do oferty Ogniwa wybieramy tylko takie książki, których autorki i autorzy wiedzą, jak to robić. W końcu, jak powiedział Janusz Korczak: “Nie ma dzieci, są ludzie”. Młodzi ludzie z pewnością zasługują na to, by traktować ich poważnie i rozmawiać z nimi także na tematy zaangażowane. Książki z oferty Ogniwa pomogą dziecku zrozumieć wiele spraw i dadzą odpowiedzi na pytania, które sobie stawia. Warto też wspomnieć, że nasza oferta dla najmłodszych to pozycje pięknie ilustrowane i świetnie wydane. Wszystko to sprawia, że wspólna lektura z pewnością będzie przyjemnością i wielką przygodą.

Sprawdźcie naszą ofertę dla najmłodszych! https://sklep.ogniwo.org/pl/c/Ksiazki-dla-dzieci/4

 

[Głosów:0    Średnia:0/5]