Wózek czy nosidełko? Czas wypróbować produkty Lennylamb

Dłuższy spacer z małym dzieckiem może być nieco uciążliwy – nawet jeśli jest to bobas dostatecznie duży, aby chodzić samodzielnie, to taki maluch szybko się męczy, dlatego pokonywanie wraz z nim większych dystansów zupełnie wychodzi z gry. Do takiej podróży należy się odpowiednio przygotować – najlepiej poprzez sprzęty Lennylamb. Jest to dość znana firma zajmująca się produkcją akcesoriów dla dzieci i rodziców, znacznie ułatwiających codzienne funkcjonowanie z niemowlakiem.

Do spacerów niezbędny okaże się sposób na przenoszenie malucha. Rzecz jasna, można po prostu wziąć go na ręce lub „na barana”, lecz jest to dość niewygodne i męczące. Co więcej, z racji, że nasze ręce są w takiej pozycji zajęte, noszenie dziecka w ten sposób może okazać się bardzo niebezpieczne – w razie potknięcia się lub utraty równowagi, nie będziemy mieli możliwości się zamortyzować bez upuszczania malucha. Co w takim razie można zrobić, aby rozwiązać ten przykry problem?

Wyspecjalizowane akcesoria od Lennylamb – jak komfortowo podróżować z dzieckiem?

Strudzonym rodzicom z pomocą przychodzą ludzkie wynalazki, które sprawiają, że codzienne spacerowanie z bobasem staje się nieporównywalnie wygodniejsze! Za pierwszy przykład można podać zwyczajny wózek dla dzieci – jest to klasyka i bez cienia wątpliwości najpopularniejszy środek transportu, jeśli chodzi o najmłodszych. Z którejkolwiek strony by się na nie spojrzało, wózki dla dzieci są bardzo praktycznie i funkcjonalne. Lennylamb proponuje jednak pewną alternatywę dla klasycznych wózków, a mianowicie wygodne nosidełka. Z pozoru są to jedynie dość prosto wyglądające płachty materiału, lecz tak naprawdę kryje się z nimi wyspecjalizowana konstrukcja, która zapewnia komfort zarówno dla dziecka, jak i rodzica.

Chusta i nosidełka – czy to dobra inwestycja?

Jakie są zalety nosidełek dla dzieci od Lennylamb? Lista ta jest dość długa, lecz skupimy się teraz jedynie na tych najistotniejszych atutach. Wymienić można tutaj:

  • Wygodę i uniwersalność – zwykła chusta kółkowa nie zajmuje wiele miejsca, będąc jednocześnie niezwykle lekką i poręczną. Dobrze zawiązana, stanowi stabilny i komfortowy sposób na noszenie bobasa.
  • Stylowy wygląd – chusty od Lennylamb prezentują się naprawdę ciekawie, stanowiąc integralny element stylizacji. Wybór w tym sklepie jest bardzo szeroki, dlatego można zdecydować się na dokładnie taki wariant kolorystyczny, jaki nam odpowiada.
  • Brak obciążenia pleców – wbrew pozorom, zarówno chusty kółkowe, jak i nosidełka nie są zbytnio odczuwalne dla kości i stawów. Wystarczy je prawidłowo założyć, a powinny równomiernie rozłożyć ciężar na plecach.

Jeśli uwzględni się także zaskakująco niską cenę tych akcesoriów, która jest o wiele bardziej przystępna niż nowoczesny wózek, szybko można dojść do wniosku, że jest to zakup jak najbardziej godny rekomendacji.

[Głosów:0    Średnia:0/5]