Wózek Baby Design z serii Husky

O tym, jak ważnym elementem wpływającym na dobre zdrowie i prawidłowy rozwój maluszka są spacery, wie z pewnością każdy rodzic. Aby jednak nie czekać z ich rozpoczęciem do momentu, kiedy malec samodzielnie zacznie się poruszać, z pomocą przychodzi oferta wózków Baby Design. Dlaczego akurat ta firma? Czy jest jedyną, która oferuje tego rodzaju wyposażenie dla niemowlęcia? Oczywiście, że nie. Jednak to, co odróżnia markę od innych, konkurencyjnych to niewątpliwy doskonały stosunek jakości, co do ceny, który od lat zjednuje szerokie grono nabywców.

Lider wśród wózków

Ta niezwykle popularna i ceniona w branży akcesoriów dziecięcych marka wózków głęboko-spacerowych u spacerowych oferuje rodzicom wszystko to, czego najbardziej potrzebują. Zarówno, jeśli chodzi o walory praktyczno-użyteczne, jak i wizualno-estetyczne. Mając na względzie jak najwyższą satysfakcję z użytkowania, producent stale udoskonala swoje produkty, uwzględniając aktualne potrzeby współczesnych rodziców. Wózek Baby Design z serii Husky jest tego najlepszym przykładem. Ten szalenie funkcjonalny wózek głęboko-spacerowy jest najbardziej cenionym modelem spośród wszystkich, jakie w swojej ofercie posiada firma. Nie bez powodu. Został bowiem uhonorowany w 2016 roku złotą nagrodą w konkursie Super Mama Awards. Co takiego spektakularnego oferuje w nim marka Baby Design? Wózek jest przede wszystkim solidny, wykonany z materiałów najwyższej jakości, który w sposób idealny dostosowuje się do zmieniających potrzeb dziecka. Spacerówka bowiem może być montowana zarówno przodem, jak i tyłem do kierunku jazdy, zaś podnóżek i oparcie regulowane, dzięki czemu zapewniony zostaje komfort na najwyższym poziomie.

Wielofunkcyjny, przeznaczony do zadań specjalnych

Co jeszcze oferuje nam Baby Design? Wózek z serii Husky ma w tym zakresie szerokie pole do popisu, albowiem lista zalet nie zaczyna się i nie kończy na solidnej konstrukcji i jakości materiałów. Wymienić należy doskonałą amortyzację, za którą stoją pompowane koła oraz obecność łożysk, które umożliwiają prowadzenie wózka bez jakichkolwiek oporów. O ile w przypadku miejskiego, równego chodnika nie jest to nazbyt wyczuwalne, o tyle w trudnym, zalesionym terenie skutecznie dostrzegane. A zatem, jest to wózek uniwersalny, który zarówno dobrze prowadzi się w lesie, miejskim parku, a także podczas urzędowych wypraw i konieczności lawirowania wąskimi korytarzami. Jest jeszcze jedna rzecz, którą docenią posiadacze Baby Design. Wózek bowiem pozwala na swobodne rozdzielenie gondoli i stelaża – za pomocą jednego przycisku. Podobnie jest w przypadku kół. Ich demontaż nie sprawi trudności. Wszystko to sprawia, że codzienne używanie Husky’ego okaże się synonimem wygody i komfortu.

Artykuł powstał we współpracy z https://babyhit.pl/firm-pol-1308137284-Baby-Design.html

[Głosów:1    Średnia:5/5]