Przytulanki dla dzieci

Przytulanki dla dzieci to nie tylko zabawki, ale od zawsze są najlepszymi przyjaciółmi zarówno małych, jak i dużych. Bowiem któż z nas nie lubi się przytulić do mięciutkiego, uśmiechniętego misia, czy pluszowej, kolorowej laleczki? Te urocze zabawki pomagają naszym maluchom rozwijać swoją inteligencję emocjonalną, a nieraz stają się także powiernikami zwierzeń młodego człowieka. Przytulanki, dla maluchów są kimś z kim mogą się pobawić, porozmawiać. Dla starszych dzieci są dużym wsparciem w chwilach smutku, radości, nowych wyzwań.

Misie – niedźwiadki

miś

Najbardziej znanymi przytulankami są bez wątpienia brązowe misie niedźwiadki. Przedstawicielem tej grupy jest pluszowy olbrzym o brunatnym futerku, z piękną, czerwoną kokardką pod szyją. Każdy w dzieciństwie chciał takiego mieć. Co więcej, wielu z nas przechowuje je do dziś, by później móc podarować je swoim maluchom, a nawet i wnukom. Są to zabawki ponadczasowe, które zawsze cieszą. Dlatego, jeśli nie wiesz co podarować dziecku na urodziny, święta, czy tak po prostu bez okazji? Sprawdzonym prezentem będą misie Bukowski to firma, która oferuje współczesną wersje pluszowego misia z ruchomymi stawami. Mają one swoje korzenie w Polsce, gdyż ich twórcą jest Barbara Bukowska, pochodząca z naszego kraju. Kupując ten produkt możesz mieć pewność, że pluszaki te to godni następcy pierwowzoru niedźwiadka. Co więcej, wybierając je wspierasz środowisko, gdyż zostały one uszyte z materiałów, pochodzących z recyklingu.

misie

Lalka dla dziewczynki

Jeśli zaś Twoja córka najbardziej lubi lalki, a Ty szukasz dla niej niekoniecznie plastikowej piękności – fajnym rozwiązaniem są lalki little dutch. Są to lalki wykonane z miękkiego i miłego materiału, które pokochają już najmłodsze księżniczki. Będzie ona cudowną przytulanką, towarzyszką podczas snu, spaceru w wózku, a także później podczas zabawy w mamę, czy w dom. Można je posadzić na krzesełku, położyć w kołysce, czy umieścić w nosidełku. A gdy przyjdzie taka potrzeba nawet i wyprać. Laleczki wyglądem przypominają prawdziwe dziewczynki i chłopców, przez co zabawa jest jeszcze atrakcyjniejsza. Mają różne wielkości, dzięki czemu każdy wybierze coś dla siebie. Bez wątpienia jest to zabawka, która będzie wspaniałym prezentem dla każdej dziewczynki.

przytulanki dla dzieci

Przytulanka to zabawka, którą powinien mieć każdy maluch. Ulubiony miś, czy laleczka pomogą dziecku w codziennych sytuacjach i sprawią, że będzie miało ono wiernego przyjaciela. Jak sama nazwa wskazuje, przytulanki dla dzieci są do przytulania, ściskania, tulenia, czyli do tego co najlepsze i najważniejsze w rozwoju każdego malucha.

[Głosów:2    Średnia:5/5]