Na co zwracacie uwagę kupując swojemu dziecku zabawkę? Na modę? Na kaprys? Na cenę? Czy patrzycie na to, aby Wasza pociecha miała coś fajnego, co będzie dla niej bezpieczne i będzie wspomagało jej rozwój oraz edukację?

Na drodze edukacji
Na samym początku nasze dzieci nie mają do czynienia z 45 minutowymi lekcjami, w których trzeba siedzieć w niewygodnych ławkach. Na to przyjdzie czas później, kiedy osiągną wiek szkolny. Najpierw dzieci uczą się poprzez zabawę, a świetnie będą w tym pomagały zabawki drewniane edukacyjne, jak chociażby puzzle, przeplatanki, pętle edukacyjne, kulodromy, klocki sensoryczne oraz wiele innych produktów. Doskonałe są również drewniane sortery, które są dobre nawet dla najmłodszych pociech mające roczek lub ciut więcej. Dzięki takim sorterom dziecko uczy się odpowiednich kształtów, odpowiedniego dopasowania, a nawet rozpoznawania kolorów, jakie do siebie pasują. Do takiej edukacji wspaniale nadają się również drewniane figurki ludzi oraz zwierząt. Dzieci wymyślają naprawdę fantastyczne przygody, w których udział biorą takie właśnie figurki, które mogą również zamieszkać w drewnianych domkach.

Do wyboru, do koloru
Drewniane zabawki mogą dostarczyć Waszym pociechom naprawdę mnóstwo frajdy. Wystarczy obejrzeć ile ich jest, chociażby w takim sklepie jak http://ene-due.eu. Warto również nadmienić, że drewno jest o wiele mocniejsze i takie zabawki mają o wiele większą szansę na długie życie, niż ich plastikowe odpowiedniki. Dlatego może warto zrezygnować z plastikowych aut i kolejek na rzecz drewnianych, które równie dobrze sprawdzają się na drewnianych torach i zjeżdżalniach. Śmiało można powiedzieć, że to co do tej pory stworzone zostało z plastiku, ma swoją odpowiedź w wersji z drewna. Drewniane garaże, domy, budynki, warsztaty, kuchenki do gotowania dla małych dam, wielkie domy dla lalek, wózki do przewożenia lalek na spacer. Na uwagę zasługują również drewniane zestawy kreatywne, które pozwolą na jeszcze lepsze odkrywanie świata za pomocą prac plastycznych i kreatywnych. Czasem człowiek nie zdaje sobie sprawy, jaki potencjał drzemie w głowie jego dziecka, dopóki nie otrzyma ono właśnie takiego zestawu do tworzenia najróżniejszych przedmiotów. Zadbajcie o wspaniałą zabawę Waszych dzieci za pomocą takich zabawek.

[Głosów:1    Średnia:5/5]